Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Host
be: Хост

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Signature
be: Подпіс

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Profile
be: Профіль

en: Port
be: Порт
