Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
