Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
