Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Host
ca: Servidor

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Signature
ca: Signatura

en: Advanced
ca: Avançat

en: Users
ca: Usuaris

en: Profile
ca: Perfil

en: Email attribute
ca: Atribut de correu electrònic

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Read-only
ca: Només lectura
