Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Picture
da: Billede

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Signature
da: Signatur

en: Success
da: Succes

en: Advanced
da: Avanceret

en: Users
da: Brugere

en: Profile
da: Profil

en: 1 user | @count users
da[0]: 1 bruger
da[1]: @count brugere

en: One hour
da: En time

en: Configured
da: Konfigureret

en: Read-only
da: Skrivebeskyttet

en: Not Configured
da: Ikke konfigureret
