Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
