Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Port
hy: Պորտ

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր
