Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Login
id: Masuk

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Picture
id: Foto

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Roles
id: Peran

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Users
id: Pengguna

en: Profile
id: Profil

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota
