Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Picture
is: Mynd

en: Email
is: Netfang

en: Host
is: Vél

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Signature
is: Undirskrift

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: One week
is: Ein vika

en: Users
is: Notendur

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur
