Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Picture
jv: Gambar

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Advanced
jv: Mahir

en: Users
jv: Panganggo

en: Profile
jv: Profil
