Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Port
ka: პორტი

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
