Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Host
lt: Serveris

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Signature
lt: Parašas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Users
lt: Nariai

en: Profile
lt: Profilis

en: Port
lt: Šliuzas

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Read-only
lt: Tik skaitymui
