Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
