Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
