Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: One day
mr: १ दिवस

en: One week
mr: १ आठवडा
