Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enabled
oc: Activat

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Picture
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Host
oc: Òste

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Signature
oc: Signatura

en: Advanced
oc: Avançat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Profile
oc: Perfil

en: Port
oc: Pòrt

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires
