Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
