Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Picture
pl: Obraz

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Signature
pl: Podpis

en: Success
pl: Sukces

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: One week
pl: Jeden tydzień

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Profile
pl: Profil

en: Server
pl: Serwer

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: One hour
pl: Jedna godzina

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Not Configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Subtree
pl: Poddrzewo
