Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Picture
fa: تصویر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Drupal
fa: دروپال

en: Host
fa: میزبان

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Signature
fa: امضا

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Users
fa: کاربران

en: Port
fa: درگاه
