Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Picture
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Host
ro: Gazdă

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Roles
ro: Roluri

en: Signature
ro: Semnătura

en: Success
ro: Succes

en: Advanced
ro: Avansat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Profile
ro: Profil

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori
