Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Picture
ru: Изображение

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Host
ru: Хост

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Roles
ru: Роли

en: Signature
ru: Подпись

en: Success
ru: Успешно

en: Advanced
ru: Расширенные

en: One day
ru: Один день

en: One week
ru: Одна неделя

en: Users
ru: Пользователи

en: Profile
ru: Профиль

en: Email attribute
ru: Атрибут Email

en: Base DNs
ru: Базовые DN

en: Port
ru: Порт

en: Server
ru: Сервер

en: 1 user | @count users
ru[0]: @count пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count[2] пользователей

en: One hour
ru: один час

en: Two hours
ru: Два часа

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Read-only
ru: Только чтение

en: Not Configured
ru: Не настроено
