Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Host
sv: Värd

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Roles
sv: Roller

en: Signature
sv: Signatur

en: Advanced
sv: Utökad

en: One day
sv: En dag

en: Users
sv: Användare

en: Profile
sv: Profil

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: The username of the user
sv: Användarnamnet för användaren

en: One hour
sv: En timma

en: Two hours
sv: Två timmar

en: Read-only
sv: Skrivskyddad
