Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Signature
te: సంతకం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు
