Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Email
th: อีเมล

en: Host
th: โฮสต์

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Port
th: พอร์ต

en: 1 user | @count users
th[0]: ผู้ใช้ 1 คน
th[1]: ผู้ใช้ @count คน
