Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enabled
tr: Etkin

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Picture
tr: Görsel

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Host
tr: Sunucu

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Roles
tr: Roller

en: Signature
tr: İmza

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: One week
tr: Bir hafta

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Profile
tr: Profil

en: 1 user | @count users
tr[0]: @count kullanıcı
tr[1]: @count kullanıcı

en: Read-only
tr: Salt okunur
