Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Host
uk: Хост

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Signature
uk: Підпис

en: Success
uk: Успіх

en: Advanced
uk: Розширені

en: One day
uk: Один день

en: One week
uk: Один тиждень

en: Users
uk: Користувачі

en: Profile
uk: Профіль

en: Email attribute
uk: Атрибут Email

en: Port
uk: Порт

en: Server
uk: Сервер

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: One hour
uk: Одна година

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Connection Type
uk: Тип з’єднання

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Not Configured
uk: Не налаштовано

en: Subtree
uk: Піддерево

en: Fallback Authentication
uk: Резервна автентифікація
