Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Email
ur: ای میل
