Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Import
bg: Импортирай

en: Successful
bg: Успешни

en: Select
bg: Избери
