Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Import
bn: আমদানী

en: About
bn: সম্পর্কে
