Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content type settings
ca: Paràmetres dels tipus de contingut

en: Import
ca: Importa

en: Successful
ca: Correctament

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
