Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Successful
cs: Úspěšné

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Select content type
cs: Vybrat typ obsahu

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -
