Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -
