Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Import
eo: Importu

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
