Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Import
fil: Angkatin
