Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content type settings
gl: Axustes do tipo de contido

en: Import
gl: Importar

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: User permissions
gl: Permisos de usuario

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
