Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે
