Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Content type settings
it: Impostazioni dei tipi di contenuto

en: Import
it: Importa

en: Successful
it: Riuscito

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Upload File
it: Carica file

en: Select
it: Scegliere

en: About
it: Informazioni

en: User permissions
it: Permessi utente

en: - Select a value -
it: - Selezionare un valore -
