Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content type settings
ja: コンテンツタイプ設定

en: Import
ja: インポート

en: Successful
ja: 成功

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Upload File
ja: アップロードファイル

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: Select content type
ja: コンテンツタイプを選択

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: User permissions
ja: ユーザーの権限

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -
