Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Import
km: នាំចូល

en: About
km: អំពី

en: User permissions
km: សិទ្ធិ​របស់​អ្នក​ប្រើ​

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
