Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Import
ku: هاوردن

en: About
ku: دەربارە

en: User permissions
ku: ڕێپێدانەکانی بەکارهێنەر

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
