Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Import
lt: Importuoti

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie

en: Select content type
lt: Pasirinkite turinio tipą

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
