Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
