Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्
