Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Import
nn: Importer
