Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Import
fa: ورود

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
