Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content type settings
pt: Configurações por tipo de conteúdo

en: Import
pt: Importar

en: Demo
pt: Demonstração

en: Successful
pt: Bem sucedido

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Upload File
pt: Enviar Arquivo

en: Select
pt: Selecionar

en: About
pt: Sobre

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments

en: User permissions
pt: Permissões de usuários

en: - Select a value -
pt: - Selecione um valor -

en: Upload CSV
pt: Carregar CSV
