Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content type settings
ru: Настройки типов материалов

en: Import
ru: Импортировать

en: Demo
ru: Демо

en: Successful
ru: Успешно

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Upload File
ru: Закачать файл

en: Select
ru: Выбрать

en: About
ru: Информация

en: Select content type
ru: Выберите тип содержимого

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: User permissions
ru: Права пользователя

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -
