Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Import
sl: Uvozi

en: About
sl: O modulu
