Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Content type settings
ta: உள்ளடக்க வகை அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி

en: User permissions
ta: பயனர் அனுமதிகள்

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -
