Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Import
vi: Nhập vào

en: Upload File
vi: Tải tập tin lên

en: Select
vi: Chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: User permissions
vi: Quyền của người dùng

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
